Referencie našich zákazníkov a odberateľov

Spokojní zákazníci sú pre nás najväčšou odmenou za našu prácu.

„V našej reštaurácii pravidelne organizujeme aj väčšie eventy – svadby, narodeninové party, atď., a z toho titulu sme boli otvorení aj voči ponuke vín od Promitor Vinorum. Začali sme s Veltlínom zeleným, na čo naši hostia reagovali jednoznačne príjemne. Sme presvedčení o tom, že s týmto galantským vinárstvom chceme spolupracovať dlhodobo.”

David Kolozsi
Majiteľ reštaurácie Malý Dunaj
Trstice

„Keď nás minulé leto oslovili od vinárstva Promitor Vinorum, veľmi sme boli prekvapení, že v Galante funguje vinárstvo už niekoľko rokov. Odvtedy z ponuky našej reštaurácie nemôžu chýbať ich vína, nakoľko nielen cena, ale aj poskytnutá kvalita je veľmi priaznivá. Najpopulárnejšie víno je Tramiroli suché aj polosuché, ktoré naši hostia degustujú pravidelne. Dúfame, že naša spolupráca bude naďalej prinášať takéto dobré ovocie!”

Ladislav Morovič
Majiteľ reštaurácie MONA
Dolné Saliby

„S vínami vinárstva Promitor Vinorum sme sa stretli na začiatku jesene minulého roka, a musím povedať, že sme sa veľmi príjemne prekvapili. V prvom rade nás prekvapili priaznivé ceny vín, za ktoré sme dostali nepomerne vyššiu kvalitu. Odvtedy naša spolupráca je výborná, a dúfame, že bude aj dlhotrvajúca. Najoblúbenejšie odrody pomedzi našich hostí sú Merle Petite rosé a Tramiroli.”

Roman Burian
Majiteľ reštaurácie Rigó
Horné Saliby

„Keď sa prvý krát ohlásili zo strany Promitor Vinorum, už sme nejaké vína mali v ponuke. Nakoľko sa ale jednalo o nové galantské vinárstvo, a keďže sme mali príležitosť ochutnať ich Rizling vlašský, s radosťou sme rozšírili náš sortiment o ďalšie 4 druhy vína z Promitoru, o ktorých sa aj naši hostia evidentne prejavujú záujem.”

Robert Hesso
Spolumajiteľ pizzérie Pizza-X
Sládkovičovo