Vinotéka a pivnica

null

Existujú miesta, kam vás to jednoducho láka priamo od srdca.

Presne takým miestom je pre mnohých milovníkov vína vinotéka PROMITOR VINORUM. Vyskúšajte sa i vy preniesť na okamih do sveta, kde vládne opojné červené víno, lahodné biele víno alebo obľúbené dámske rosé.

Vitajte vo vinotéke, ktorá vás pohltí atmosférou a vínom, ktoré obveseľuje srdce človeka!

V ponuke našej značkovej predajne vín nájdete celý sortiment vinárstva Promitor Vinorum. Výber je na vás, s akoukoľvek otázkou vám však radi odborne poradíme a zasvätíme vás do tajomstiev vinárstva a someliérstva, ktoré pohltili už mnohých.

Ponuku sme pre veľký záujem rozšírili aj o praktický a profesionálny doplnkový tovar, vďaka ktorému si môžete obohatiť vlastnú domácu vinotéku. Najbližšiu ochutnávku vín vo vašej réžii tak hostia určite ocenia zaslúženým obdivom. Profesionálna súprava na víno, šikovný otvárač, vákuová pumpa či prevzdušňovač, ktorý vždy vzbudí živý záujem jednoducho patria do základnej výbavy každého znalca vína.

Vína z dielne Promitor Vinorum a vinárske potreby však nie sú všetko, čo vám prostredníctvom vinotéky ponúkame.

My sami sme vinári srdcom a dušou, preto sme pre našich zákazníkov a všetkých milovníkov vína vytvorili miesto, kde bude mať každý pocit, že mu víno jednoducho koluje v žilách. Neopísateľná atmosféra, tematický interiér a sortiment, ktorý dostatočne uspokojí každého so záujmom o tento zlatistý mok.

Priestory vinotéky v Galante ponúkajú možnosť, ako príjemne stráviť čas s priateľmi, rodinou alebo dokonca kolegami z práce v kapacite do 30 osôb.

Pravidelné ochutnávky vína lákajú čoraz viac nadšencov, ktorí tak postupne objavujú lásku k vinárstvu či vône a chute jednotlivých vín. Vypnúť po namáhavom pracovnom týždni v jedinečnej atmosfére je odrazu tak jednoduché!

Vybrať si môžete z týchto 4 typov ochutnávky:

  • Ochutnávka vín Promitor Vinorum
  • Nezabudnuteľné oslavy
  • Teambuilding, ktorý má šťavu
  • Somelierske kurzy

 

Útulné miestnosti vinotéky si môžete dokonca na čas uchmatnúť sami pre seba. Rodinné oslavy, jubileá alebo spoločnosť vzácnych priateľov sú často neopakovateľné chvíle, ktoré si žiadajú čosi výnimočné. A práve s tým zámerom vinotéka Promitor Vinorum svoje priestory pravidelne prenajíma.

Napokon, ani pracovné prostredie nemusí mať stále svoje striktné pravidlá. Firmy, ktoré nás oslovujú so žiadosťou o prenájom pre svoje teambuildingové aktivity hodnotia tento krok viac než pozitívne a mnohokrát si rezervujú priestory už v momente, ako sa dozvedia dátum najbližšej firemnej akcie.

Aký dátum ste si pre návštevu našej vinotéky vybrali vy?