Ochutnávky

Život prináša chvíle, kedy sa žiada a patrí pripiť si s priateľmi či rodinou pohárom kvalitného vínaVinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka niekoľko možností, ako stráviť vzácne momenty s najbližšími alebo produktívne firemné akcie.

Ochutnávka vín Promitor Vinorum

Ochutnávka vín patrí k prezentácii každého vinárstva. Dovoľte nám, aby sme vás na moment preniesli do sveta nekonečnej vínnej révy, šťavnatého stolového hrozna, slnkom zaliatej nížiny a vinárov, ktorí tvoria víno s láskou. Osloví vás tu lahodné biele víno  a intenzívne červené víno  vám odhalí svoj obsah.

Uniknite na chvíľu do sveta, kde svoj príbeh rozpráva netradičný rozprávač – kvalitné víno na Slovensku a vychutnajte si ochutnávku vín vo vinárstve Promitor Vinorum v Galante.
Stačí si poznačiť každý druhý piatok v kalendári.

PROMITOR | Víno

Nezabudnuteľné oslavy

Plánujete tento rok oslavu narodenín alebo životné jubileum?
Pozvite svojich hostí do vinárstva Promitor Vinorum. Vaše predstavy o nezabudnuteľnej oslave doplníme ponukou, ktorá ľahko prekoná akýkoľvek obchod s vínom. Pánom ponúkneme naše najlepšie biele víno.

Dokonca sa môžu na vlastnej koži presvedčiť, čo spája témy červené víno a tlak. Dámy naopak najčastejšie osloví naše jemné ružové víno.
Vaša oslava sa bude niesť v príjemnej atmosfére, ktorú vyčaruje naše víno a vinárstvo s prestížnymi oceneniami. A v neposlednom rade vaši vzácni hostia.

Teambuilding

Teambuilding, ktorý má šťavu

Minimálne takú, ako najlepšie stolové hrozno z našich vinohradov. Už ste zažili mnoho teambuildingov, ktoré vari ani nesplnili svoj účel?

Vyskúšajte tentokrát načrieť do trošku iného súdka. Alebo rovno sudu na víno. Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka možnosť usporiadať firemnú akciu priamo v priestoroch vinárstva, ktorú môžete spojiť s populárnou ochutnávkou vín s medzinárodným ocenením. Dokonca si môžete vytvoriť vlastnú etiketu!

Somelierske kurzy

Hľadáte priestory pre someliérsky kurz, ktorý zastrešujete ako usporiadateľ? Vinárstvo Promitor Vinorum vám ponúka autentické prostredie, vhodné pre udalosti, ktoré spája téma víno a vinárstvo.

Okrem unikátneho spojenia s tematikou, vám radi poskytneme možnosti spojené so stravovaním, cataringom či akýmkoľvek iným potrebným doplnkom vášho someliérskeho kurzu.