Ochutnávky vín v našej vinotéke v Galante

null

Život prináša chvíle, kedy sa žiada a patrí pripiť si s priateľmi či rodinou pohárom kvalitného vína. Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka niekoľko možností, ako stráviť vzácne momenty s najbližšími alebo produktívne firemné akcie.

Ochutnávka vín Promitor Vinorum

Ochutnávka vín patrí k prezentácii každého vinárstva. Dovoľte nám, aby sme vás na moment preniesli do sveta nekonečnej vínnej révy, šťavnatého stolového hrozna, slnkom zaliatej nížiny a vinárov, ktorí tvoria víno s láskou. Osloví vás tu lahodné biele víno  a intenzívne červené víno  vám odhalí svoj obsah.

Uniknite na chvíľu do sveta, kde svoj príbeh rozpráva netradičný rozprávač – kvalitné víno na Slovensku a vychutnajte si ochutnávku vín vo vinárstve Promitor Vinorum v Galante.
Stačí si poznačiť každý druhý piatok v kalendári.

Ochutnávka vín | Promitor Vinorum

Nezabudnuteľné oslavy

Plánujete tento rok oslavu narodenín alebo životné jubileum?
Pozvite svojich hostí do vinárstva Promitor Vinorum. Vaše predstavy o nezabudnuteľnej oslave doplníme ponukou, ktorá ľahko prekoná akýkoľvek obchod s vínom. Pánom ponúkneme naše najlepšie biele víno.

Dokonca sa môžu na vlastnej koži presvedčiť, čo spája témy červené víno a tlak. Dámy naopak najčastejšie osloví naše jemné ružové víno.
Vaša oslava sa bude niesť v príjemnej atmosfére, ktorú vyčaruje naše víno a vinárstvo s prestížnymi oceneniami. A v neposlednom rade vaši vzácni hostia.

Nezabudnuteľné oslavy | Promitor Vinorum

Teambuilding, ktorý má šťavu

Minimálne takú, ako najlepšie stolové hrozno z našich vinohradov. Už ste zažili mnoho teambuildingov, ktoré vari ani nesplnili svoj účel?

Vyskúšajte tentokrát načrieť do trošku iného súdka. Alebo rovno sudu na víno. Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka možnosť usporiadať firemnú akciu priamo v priestoroch vinárstva, ktorú môžete spojiť s populárnou ochutnávkou vín s medzinárodným ocenením. Dokonca si môžete vytvoriť vlastnú etiketu!

Teambuilding, ktorý má šťavu | Promitor Vinorum