Kalendár podujatí

Život prináša chvíle, kedy sa žiada a patrí pripiť si s priateľmi či rodinou pohárom kvalitného vína. Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka niekoľko možností, ako stráviť vzácne momenty s najbližšími alebo produktívne firemné akcie.

Promitor Október WineFest 2019
12.10.2019 Galanta

Pripravujeme prvý ročník výnimočného stretnutia výrobcov regionálnych vín spojený s dobrým jedlom a muzikou. Viac informácií už čoskoro.

GALANTAFEST 2019
21.09.2019 Galanta

Toto podujatie pod taktovkou OZ Templars Slovakia je už neodmysliteľnou súčasťou Galantskej histórie. Podujatie, ktoré dýcha nezištnosťou a odhodlaním je naozaj hodné uznania a úcty všetkých návštevníkov smerom k organizátorom tohto podujatia. Okrem toho, že túto akciu sponzorujeme, tešíme sa na stretnutie s Vami pri našom stánku.

Pálavské vinobraní 2019
06-08.09.2019 Mikulov

Pre rok 2019 sme si pre vás opäť pripravili nabitý program plný hudby, zábavy, vína a dobrého jedla. Hudobné vystúpenia zaznejú na šiestich scénach a nájdete v ňom zástupca popu, rocku, jazzu, vážnej i ľudovej alebo dychovej hudby. Ochutnať víno nielen z mikulovskej podoblasti a pochutnať si na moravských špecialitách potom môžete tzv. na každom rohu historického Mikulova.

Festival Pomlé 2019
29-31.08.2019 Šamorín

Festival s podtitulom: Chute, vína, tradície sa právom považuje za najväčší a najnavštevovanejší regionálny festival Žitného ostrova budovaný na hodnotách tradičnej kultúry.

Festival sprevádza aj bohatý kultúrny program. Počas dvojdňového festivalu sa predstaví 20 uznávaných domácich a zahraničných vinárov. Termín festivalu je vždy posledný augustový piatok a sobota.

Bardejovský jarmok 2019
22-25.08.2019 Bardejov

Na ploche 4 800 m2 sa predstavia trhovníci s rôznorodým spotrebným tovarom, pohostinské stánky s gurmánskymi špecialitami a nápojmi. Remeselníci so svojimi výrobkami sa predstavia v „Uličke remesiel“ a nemali by ani chýbať zábavné atrakcie a lunaparky, ktoré zaplnia priľahlé ulice v centre mesta.

Pre návštevníkov jarmoku bude počas štyroch dní pripravené množstvo sprievodných podujatí. Neoddeliteľnou súčasťou výročného jarmoku bude aj tento rok bohatý kultúrny program všetkých hudobných žánrov – vystúpenia folklórnych súborov, hudobných kapiel, domácich a zahraničných umeleckých telies.