Archív podujatí

Život prináša chvíle, kedy sa žiada a patrí pripiť si s priateľmi či rodinou pohárom kvalitného vína. Vinárstvo Promitor Vinorum v Galante vám ponúka niekoľko možností, ako stráviť vzácne momenty s najbližšími alebo produktívne firemné akcie.

GALANTAFEST 2019
21.09.2019 Galanta

Toto podujatie pod taktovkou OZ Templars Slovakia je už neodmysliteľnou súčasťou Galantskej histórie. Podujatie, ktoré dýcha nezištnosťou a odhodlaním je naozaj hodné uznania a úcty všetkých návštevníkov smerom k organizátorom tohto podujatia. Okrem toho, že túto akciu sponzorujeme, tešíme sa na stretnutie s Vami pri našom stánku.

Žitnoostrovský jarmok 2019
19-21.09.2019 Dunajská Streda

Tradičný Žitnoostrovský jarmok v Dunajskej Strede otvára tento rok svoje brány 19. septembra a potrvá od štvrtka do nedele. Aj teraz sa bude konať v susedstve novej MOL Arény, ktorá bola nedávno odovzdaná do užívania.

Pálavské vinobraní 2019
06-08.09.2019 Mikulov

Pre rok 2019 sme si pre vás opäť pripravili nabitý program plný hudby, zábavy, vína a dobrého jedla. Hudobné vystúpenia zaznejú na šiestich scénach a nájdete v ňom zástupca popu, rocku, jazzu, vážnej i ľudovej alebo dychovej hudby. Ochutnať víno nielen z mikulovskej podoblasti a pochutnať si na moravských špecialitách potom môžete tzv. na každom rohu historického Mikulova.

Festival Pomlé 2019
29-31.08.2019 Šamorín

Festival s podtitulom: Chute, vína, tradície sa právom považuje za najväčší a najnavštevovanejší regionálny festival Žitného ostrova budovaný na hodnotách tradičnej kultúry.

Festival sprevádza aj bohatý kultúrny program. Počas dvojdňového festivalu sa predstaví 20 uznávaných domácich a zahraničných vinárov. Termín festivalu je vždy posledný augustový piatok a sobota.

Bardejovský jarmok 2019
22-25.08.2019 Bardejov

Na ploche 4 800 m2 sa predstavia trhovníci s rôznorodým spotrebným tovarom, pohostinské stánky s gurmánskymi špecialitami a nápojmi. Remeselníci so svojimi výrobkami sa predstavia v „Uličke remesiel“ a nemali by ani chýbať zábavné atrakcie a lunaparky, ktoré zaplnia priľahlé ulice v centre mesta.

Pre návštevníkov jarmoku bude počas štyroch dní pripravené množstvo sprievodných podujatí. Neoddeliteľnou súčasťou výročného jarmoku bude aj tento rok bohatý kultúrny program všetkých hudobných žánrov – vystúpenia folklórnych súborov, hudobných kapiel, domácich a zahraničných umeleckých telies.

Galantské trhy – Vínna ulička 2019
08-10.08.2019 Galanta

Galantské trhy sú tiež históriou. Druhý augustový víkend je už ako zvyčajne v znamení Galantských trhov, ktoré patria k najväčším a najnavštevovanejším udalostiam v meste. Tri dni nabité kultúrou, športom a dobrou náladou sú zárukou veľmi prijemne stráveného konca týždňa a soboty. Čakáme Vás vo Vínnej uličke na nádvorí Neogotického kaštieľa.

Galantafest 2018 | Promitor Vinorum

GALANTAFEST 2018
30.06.2018 Galanta

Toto podujatie pod taktovkou OZ Templars Slovakia je už neodmysliteľnou súčasťou Galantskej histórie. Podujatie, ktoré dýcha nezištnosťou a odhodlaním je naozaj hodné uznania a úcty všetkých návštevníkov smerom k organizátorom tohto podujatia. Okrem toho, že túto akciu sponzorujeme, tešíme sa na stretnutie s Vami pri našom stánku.

Galanstké trhy 2018 | Promitor Vinorum

GALANTSKÉ TRHY 2018
09-11.08.2018 Galanta

Galantské trhy sú tiež históriou. Druhý augustový víkend je už ako zvyčajne v znamení Galantských trhov, ktoré patria k najväčším a najnavštevovanejším udalostiam v meste. Tri dni nabité kultúrou, športom a dobrou náladou sú zárukou veľmi prijemne stráveného konca týždňa a soboty. Čakáme Vás vo Vínnej uličke na nádvorí Neogotického kaštieľa.

Vinobranie 2018 | Promitor Vinorum

VINOBRANIE 2018
22.09.2018 Galanta

Srdečne pozývame všetkých nadšencov dobrého vína, nefalšovaného burčiaku, živej muziky a chutných gurmánskych špecialít v spolu na galantské vinobranie, ktoré bude na nádvorí Neogotického kaštieľa.